Kontaktinformationer
Ikast KFUM Håndbold 
 
 
Formand i Ikast KFUM Håndbold
 
Heidi Møller Kristensen
Email: Formand@ikastkfum.dk
Mobil:  40 83 62 89
 
 
Bestyrelsen 
 
Email: Bestyrelsen@ikastkfum.dk 
 
 
 Kassere
Gitte Viborg
Email: ikastkfumhb@gmail.com
Mobil: 26 13 06 61 
 
Generelle spørgsmål til klubben + Spørgsmål angående medlemstilmelding 
 
Email: Info@ikastkfum.dk 
 Mobil: 21 82 57 61
 
 
 Spørgsmål angående sponsor
 
Sponsor@ikastkfum.dk
 Mobil: 
 
Ungdomskonsulent
 
 
 Mathias Jeppesen
Email: Ungdomskonsulent@ikastkfum.dk
 Mobil: 22 24 86 08
 
  
Spørgsmål angående håndboldskole
 
Email: Haandboldskole@ikastkfum.dk 
 
 Mobil:21 82 57 61
 
 
Email på de forskellige afdelinger 
 
 
Mikro@ikastkfum.dk
 
U11pige@ikastkfum.dk
 
U11drenge@ikastkfum.dk
 
U13pige@ikastkfum.dk
 
U13drenge@ikastkfum.dk
 
U15pige@ikastkfum.dk
 
U15drenge@ikastkfum.dk